Partnerstwa


PragmaticAD partnerem wspierającym PZIP

PragmaticAD został członkiem wspierającym PZIP, aby pomagać firmom pożyczkowym w rozwoju cyfrowym. Zarządzanie partnerami, zapobieganie oszustwom i analityka cyfrowa to główne obszary, które firmy fintech są zainteresowane optymalizacją.

PragmaticAD partnerem wspierającym PZIP

PragmaticAD został członkiem wspierającym PZIP, aby pomagać firmom pożyczkowym w rozwoju cyfrowym. Zarządzanie partnerami, zapobieganie oszustwom i analityka cyfrowa to główne obszary, które firmy fintech są zainteresowane optymalizacją. Wierzymy, że współpraca z PZIP może skłonić firmy fintechowe do osiągania lepszych wyników w przestrzeni marketingu cyfrowego. Jako partnerzy technologiczni dostosowujemy naszą platformę do potrzeb biznesowych klientów oraz pomagamy w czyszczeniu, integracji i wizualizacji danych. Firmy fintech mają specjalne potrzeby dotyczące informacji o użytkownikach, które pomagają im dostarczać lepsze produkty swoim klientom.

Rozwiązania opracowane przez PragmaticAD odpowiadają na potrzebę odpowiedniej analizy dużej ilości danych marketingowych. Każda firma promująca swoje usługi i produkty w Internecie spotyka się z takimi wyzwaniami. Rozwiązania te umożliwiają m.in. analizę zachowań klientów, badanie skuteczność działań marketingowych oraz platforma do zarządzania współpracą z wieloma partnerami

PragmaticAd świadczy również usługi doradcze w zakresie transformacji cyfrowej. Pomaganie firmom przejść przez proces zaawansowanej cyfryzacji zarówno w działaniach marketingowych. w zakresie e-commerce, zarządzania projektami oraz analityki danych.

Nowoczesny marketing cyfrowy ma kluczowe znaczenie w procesie pozyskiwania nowych klientów – zwłaszcza dla branży pożyczek online. Działania promocyjne są ważnym elementem budżetów instytucji pożyczkowych i ich optymalizacja jest bardzo potrzebna. Zwłaszcza na trudnym rynku zdominowanym przez gigantów reklamy. Mamy nadzieję, że PragmaticAd jako członek wspierający PZIP przyczyni się do jeszcze szybszego rozwoju sektora fintech w Polsce” – mówi Jarosław Ryba, Prezes Zarządu Polski Związek Instytucji Pożyczkowych

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych zrzesza instytucje pożyczkowe działające na polskim rynku oraz inne przedsiębiorstwa działające w otoczeniu branży. firmy technologiczne i konsultingowe, małe instytucje płatnicze, systemy afiliacyjne i dostawcy informacji kredytowej.

Jarosław Ryba, Prezes Zarządu Polski Związek Instytucji Pożyczkowych (2019-06-19)