Chroń swój budżet przed słabej jakości ruchem, który go pochłania!

Działania związane z generowaniem ruchu w sposób nieetyczny przybierają różne formy i wciąż się zmieniają. Aby się przed tym ustrzec potrzebujesz innowacyjnej ochrony. Płać tylko za prawdziwych klientów i skoncentruj swój budżet reklamowy na rzeczywistych konwersjach i wartościowym ruchu.

Zyskaj spokój, wiedząc, że Twoja firma jest chroniona

Odkryj prawdziwą skuteczność każdego kanału, kampanii i reklamy, eliminując fałszywe interakcje wypaczające Twoje statystyki.

Weryfikuj szybko efekty i przeznaczaj pieniądze na kampanie, które działają.

Podejmuj świadome decyzje dotyczące budżetu marketingowego.

 Zyskaj pewność, że dane, z których korzystasz są wiarygodne, a budżet wydawany w najlepszy możliwy sposób.

Wyeliminuje niepożądane kliknięcia. Inwestuj w jakościowe działania!

Oszuści są coraz sprytniejsi i stosują wyrafinowane metody. Wykrywanie oszustw i zapobieganie im staje się coraz trudniejsze. Możesz jednak podjąć kroki, aby ochronić swoją firmę i zminimalizować straty.

Dzięki rozwiązaniu Traffic Quality zyskujesz:

 • Ochronę dla swoich budżetów

  Najbardziej odczuwalnym skutkiem fałszywych kliknięć są opłaty, które Twoja firma musi ponosić za nic nie wnoszący ruch. Pozbądź się tego i skoncentruj swoje budżety reklamowe na wartościowych użytkownikach i zapobiegaj marnowaniu pieniędzy.

 • Dane wspierające właściwe decyzje

  Wyczerpywanie budżetu to nie jedyna konsekwencja fałszywych kliknięć. Zniekształcone przez fałszywe kliknięcia dane marketingowe mają często negatywny wpływ na wskaźniki kampanii, ponieważ kierują Twoją przyszłą strategię na złą ścieżkę. Zdobądź rzetelne dane, zoptymalizuj działania i zwiększaj zwrot z inwestycji w reklamę.

 • Automatyczną ocenę jakości ruchu

  Chcesz wiedzieć, które kanały realnie przekładają się na konwersję? Nasze narzędzie analizuje każde kliknięcie na ścieżce prowadzącej do konwersji. W ten sposób możesz przeanalizować, skąd pochodzi najlepszy ruch i które źródła są warte Twojego budżetu. Badaj każdą interakcję, zaangażowanie użytkownika i stawiaj na jakościowy ruch.

 • Monitoring fraudu

  Twórz i emituj kampanie, a my w tym czasie wykryjemy i oznaczymy: sztuczny ruch (bot traffic), ruch, którego źródło jest ukrywane (domain masking), Cookie Stuffing, Google Brand Bidding, Typosquatting, Browser Hijackers, Malware, Adware.

 • Rzetelne i czytelne raporty

  Chciałbyś w czasie rzeczywistym podglądać efekty swoich działań? W ramach usługi Traffic Quality udostępniamy dashboardy: Tracking Monitor, Fraud Monitor, Validation of Fraud, dzięki którym nic, co ważne nie umknie Twojej uwadze.

 • Bezstronnego partnera

  Chcemy być Twoim partnerem technologicznym i pokazywać faktyczny stan rzeczy. W naszym interesie jest wskazanie ruchu, który przynosi efekty biznesowe i odsianie tego, za który nie powinieneś płacić.

Z naszej praktyki:

Błędnie otagowany ruch sięga miesięcznie nawet
40%
Eliminując źródła ruchu słabej jakości możesz zwiększyć konwersję nawet o
30%
Płatny ruch, oznaczony przez nas jako fraud to nawet
25%
Tyle dni potrzebujemy, żeby nasi Klienci odnotowali poprawę jakości ruchu
14