Własny program afiliacyjny? To łatwiejsze niż myślisz.

Skuteczniejsza sprzedaż, małe – koszty, nakład pracy i czasu, minimalne ryzyko, a przy tym gwarancja wysokiego zwrotu z inwestycji i wzrost świadomości marki. Brzmi zbyt dobrze? Zrób pierwszy krok – poznaj zalety własnej sieci afiliacyjnej i współpracy TYLKO z wartościowymi partnerami.

Poznaj szczegóły

Dlaczego warto mieć swój własny program afiliacyjny?

Moduł Partnership Management został zaprojektowany, aby umożliwić samodzielne zakładanie, zarządzanie i optymalizację własnej sieci afiliacyjnej. Wzmacniając kluczowe partnerstwa możesz jeszcze lepiej kontrolować działania marketingu afiliacyjnego i zwiększać sprzedaż.

Oto główne korzyści z posiadania własnego programu afiliacyjnego:

 • Pełna kontrola

  Sam decydujesz z kim chcesz współpracować. Możesz tworzyć niezależne plany prowizji dla konkretnych marek, czy produktów i dedykowane sposoby rozliczeń dla każdego partnera. Dzięki dostępnym od ręki danym, łatwo i szybko zweryfikujesz skuteczność oraz ulepszysz strukturę prowizji, którą oferujesz swoim partnerom.

 • Automatyczne raportowanie wyników

  Platforma automatycznie oblicza i raportuje wyniki Twojej kampanii afiliacyjnej, zarówno dla Ciebie zwrot z inwestycji jak i dla Twoich afiliantów jaką prowizję zarobili. Dzięki temu możesz szybko optymalizować i skalować swój program afiliacyjny.

 • Wysoka jakość współpracy

  Zarządzając własnym programem partnerskim zyskujesz bezpośrednią relację z partnerami i większe zaangażowanie we współpracę. Współpracujesz tylko z tymi, którzy pasują do Twojej działalności i generują wartościowy ruch przekładający się na konwersje. Znając lepiej swoich partnerów, zmniejszasz również ryzyko oszustw.

 • Niższe koszty i lepsze wyniki

  Pozbywając się prowizji dla pośredników, zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na budowanie relacji z najlepszymi, oferując im lepsze warunki. Co więcej, pracując z siecią ogólnodostępną nie zawsze wiesz, za co płacisz – nie masz pewności, że to prawdziwy ruch.

 • Pełna automatyzacja procesów

  Zarówno Ty, jak i Twoi partnerzy mediowi na bieżąco otrzymują raporty o efektywności prowadzonych działań. Dzięki integracji z Twoim CRM-em statusy zamówień aktualizują się automatycznie, a każdy partner otrzymuje informację o dostarczonych zamówieniach. Automatyczny jest także cały proces rozliczeń.

 • Zabezpieczenie przed oszustwami

  Dzięki dodatkowej usłudze PragmaticBox – integracji z modułem Traffic Quality – zabezpieczasz się dodatkowo przed słabej jakości ruchem dostarczanym z kampanii prowadzonych przez siebie, freelancerów lub agencje. Zyskujesz pewność, że wynagradzasz wyłącznie solidnych partnerów.

Kto najbardziej skorzysta

Nasze narzędzie jest przeznaczone dla wszystkich interesariuszy działających w ekosystemie afiliacyjnym. Bez względu na to, o jakiej roli myślisz rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania.

 • Reklamodawca (brand, e-commerce) – zbuduj siatkę partnerów, dzięki którym zwiększysz swoją sprzedaż. Rozszerz zasięg swojej marki, ale na swoich warunkach.
 • Afiliant (wydawca, bloger, influencer) – nawiąż bezpośrednią relację z reklamodawcami, którym Twój serwis dostarczy jakościowy ruch. Zwiększ swoje możliwości zarobkowe.
 • Agencja – wykorzystaj potencjał łączenia swoich klientów z wartościowymi wydawcami. Zbuduj własną sieć afiliacyjną, pozbądź się pośredników i wyróżnij się wśród konkurencji, oferując klientom dedykowane rozwiązanie.

Automatyzacja – skuteczny sposób na efektywne działania

Automatyzacja zadań w platformie pozwoli Ci zaoszczędzić wiele wysiłku i zwiększyć produktywność, zdejmując z Ciebie żmudne zadania.

 • Obszar operacyjny – nie potrzebujesz dodatkowych zasobów, żeby aktywnie zarządzać swoim programem afiliacyjnym. Większość czynności została zautomatyzowana i nie wymaga poświęcania temu czasu.
 • Obszar handlowy – raz ustalasz warunki współpracy z partnerami, a system automatycznie oblicza należną prowizję i raportuje do odpowiednich afiliantów. 
 • Obszar finansowy – jeżeli przeraża Cię liczba faktur, które będziesz musiał rozliczyć w ramach swojej sieci, mamy dobrą wiadomość. Możesz otrzymać jedną fakturę, a pozostałe rozliczenia weźmiemy na siebie.
 • Obszar prawny tworzenie i obieg dokumentów odbywa się z poziomu platformy, dzięki czemu nie musisz podpisywać umów papierowych.

Raportowanie – pewne źródło rzetelnych informacji

Transparentne raportowanie efektów współpracy, to podstawa dla zbudowania udanej relacji biznesowej w modelu afiliacyjnym. Automatycznie generowane raporty umożliwiają wszystkim interesariuszom wgląd do kluczowych dla współpracy wskaźników i rozliczeń.

 • Stale aktualizowany pulpit z monitoringiem efektywności partnerów, kampanii, kreacji.
 • Bogaty system filtrów umożliwiający podgląd dowolnych aktywności.
 • Możliwość udostępniania dedykowanych pulpitów dla poszczególnych interesariuszy i dostawców.
 • Automatyczna walidacja konwersji „z dnia na dzień” i kontrola nad raportowanymi konwersjami.

Tytuł

Opis modułu

123 456 Q@WERTY