Odblokuj potęgę danych, aby rozwijać swój biznes e-commerce

Dowiedz się, jak w ciagu 30 dni zdobyć informacje wspierające mądrzejsze decyzje biznesowe i zwiększające sprzedaż online

Chcę poznać szczegóły

Postaw na rozwiazanie sprawdzone w praktyce!

PragmaticBOX to rozwiązanie dostosowane do potrzeb i wielkości każdej firmy. Dołącz do tych e-commerce’ów, którym nasze narzędzie ułatwia pracę i pomaga sprzedawać więcej.

purella-logo
wittchen-logo
obi-logo

Optymalizuj wyniki, redukuj zbędne koszty i zwiększaj sprzedaż!

Wyobraź sobie sytuację, w której – bez angażowania kogokolwiek – masz nieustający dostęp do rzetelnych, ciągle aktualizowanych raportów o Twoim biznesie. Wszystkie kluczowe wskaźniki dotyczące sprzedaży, działań reklamowych i wiele innych – w jednym miejscu, w formie przyjaznych pulpitów. Tego możesz spodziewać się po platformie PragmaticBOX.

 • Skuteczniejsze działania marketingowe

  Zautomatyzuj proces łączenia i prezentowania danych, abyś mógł w czasie rzeczywistym optymalizować wyniki. Dodatkowo – bez obawy o błędy w raportach wynikające z naturalnych ludzkich pomyłek.

  Moduł Data-Driven
 • Ochrona przed przepalaniem budżetów

  Wyeliminuj ruch słabej jakości i przekieruj swoje budżety w najbardziej wartościowe źródła ruchu. Pozbądź się fraudu – ruchu pochodzącego z nieuczciwych działań i klików generowanych przez boty.

  Moduł Traffic Quality
 • Własna sieć wartościowych partnerów biznesowych

  Sam decyduj z kim chcesz współpracować – stwórz własną sieć afiliacyjną i pozyskuj wartościowych partnerów. Płać jedynie za jakościowe działania bez dodatkowych prowizji dla pośredników.

  Moduł Partnership Management
 • Łatwe i szybkie wdrożenie

  Uruchomienie platformy nie wymaga angażowania Twoich zasobów i nie ingeruje w system istniejących już rozwiązań technologicznych.

 • Szybkie efekty i wpływ na wyniki

  30 dni – tyle czasu potrzebujemy, żebyś uzyskał wgląd w jakościowe dane (aktualne i historyczne) realnie wspierające działania marketingu i sprzedaży.

 • Doradztwo i wsparcie

  Przez całą współpracę możesz liczyć na realne wsparcie z naszej strony – doradzimy i podzielimy się naszym know-how.

Poznaj opinię naszych Klientów…

…i zostań jednym nich. Skontaktuj się z nami i wypracujmy wspólnie rozwiązania, które pomogą Ci wyprzedzać konkurentów.

Chcesz przenieść swój biznes e-commerce na wyższy poziom?

Skontaktuj się z nami już dziś. Umów się na niezobowiązujące spotkanie, aby dowiedzieć się o naszych rozwiązaniach zaprojektowanych specjalnie dla e-commerce.

Zadzwoń albo napisz:

+48 511 090 207 business@pragmaticad.com