Dzień dobry,

Dziękuję za Twoje zaufanie i pozostawienie kontaktu. Cieszę się, że reklama naszego rozwiązania afiliacyjnego wzbudziła zainteresowanie z Twojej strony. Nasza platforma marketingowa pragmaticBOX została zaprojektowana z myślą o wspieraniu takich agencji jak Twoja.

Jest to doskonały powód, dla którego proponuję 30-minutowe spotkanie, w trakcie którego z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące możliwości stworzenia, rozbudowania i zarabiania na własnej sieci afiliacyjnej.

Czego dowiesz się podczas spotkania ze mną?

1. Jak stworzyć własną, samodzielną i automatycznie zarządzaną sieć poleceń, która pozwoli na zwiększenie zasięgu, ruchu i sprzedaży,

2. Jak samodzielnie stymulować i śledzić in-real-time wyniki swojej sieci afiliacyjnej oraz to wszystko prosto rozliczyć,

3. Jakie narzędzia otrzymają wszyscy Twoi partnerzy, nawet gdyby były ich setki.

Wszystko to będzie pokazane krok po kroku, tak by nawet „laik” mógł sobie poradzić z wdrożeniem.

Kokpit
W pragmaticBOX wierzymy, że zaoferowanie naszym partnerom prostego i zrozumiałego programu afiliacyjnego to najlepszy sposób na skalowanie prowadzonego biznesu.

Czy jesteś dostępny/-a na krótką rozmowę telefoniczną lub online w ciągu najbliższych kilku dni?

Dla Twojej wygody możesz zarezerwować termin już teraz!

Do zobaczenia zatem na spotkaniu! Będziesz?

Pozdrawiam serdecznie,

Bartosz Kowalczyk

Bartosz Kowalczyk
Chief Enterpreneur
511 090 207 | bartosz.kowalczyk@pragmaticad.com
www.pragmaticad.com

Twój adres e-mailowy oraz dane osobowe są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy ich żadnym innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest PragmaticAD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 145, 02-715 w Warszawie o numerze NIP 5272820694 i REGON 368298879. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych przez Administratora Danych na podstawie art. 61 ust. 1 lit. f RODO. W każdej chwili masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawienia przez kontakt mailowy na iod@pragmaticad.com Wniesienie sprzeciwu jest jednoznaczne z wycofaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.

Kliknij, aby wypisać się z newslettera 


Wiadomość wysłana przez PragmaticAD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 145, 02-715 w Warszawie o numerze NIP 5272820694 i REGON 368298879. Wiadomość została do Ciebie wysłana, ponieważ wyraziłeś na to zgodę. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji o ofercie i promocjach, kliknij tutaj.